Haberler » Duyarhan Tekstil Karadeniz’e Açıldı

Duyarhan Tekstil Karadeniz’e Açıldı

Duyarhan Tekstil yöneticileri Serhat Duyar ve Samet Duyar, faaliyet ağlarına yeni dahil ettikleri Zonguldak'taydı.

1989 yılında temelleri atılan Duyarhan Tekstil, 2003 den bugüne tekstil sektöründe toptan satış yaparak faaliyet göstermektedir. Nako El Örgü Yünleri Yetkili Bölge Bayi, Alize Yünleri Ana Bayi, Kartopu Yünleri Ana Bayi, Pandam El Örgü Yünlerinin üretici ve satıcısıdır.

Kocaeli, Yalova, Sakarya ve Düzce de toptan satış ağı bulunan Duyarhan Tekstil'e 1 Haziran 2009 tarihinden itibaren Zonguldak' ta faaliyet ve pazarlama yetkisi verilerek bayilik bölgesi genişletilmiştir.

Geçtiğimiz günlerde üç günlük bir seyahat programı yaparak yola çıkan Serhat ve Samet Duyar kardeşler; Alaplı, Karadeniz Ereğli, Kozlu, Zonguldak Merkez, Kilimli, Filyos, Çaycuma ve Devrek İlçelerini gezerek, müşteri ziyaretlerinde bulundu. İki gece üç gün olan seyahatte Zonguldak Merkez ve Filyos Beldesinde konakladı.

Müşterilere ürünlerinin tanıtımı ve www.duyarhantekstil.com web sitesi ile de 110 a ulaşan örgü modelini gösteren Serhat Duyar, keyifli üç gün sonunda, yeni yerler ve insanlar tanıma fırsatı bulup, baston imalatı ve kuzine soba üretimi ile öne çıkan Devrek'te seyahatini tamamladı.